Mega Slider (MD Slider) (1.5.4) - en to my translation catalogue (20 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Update
my: ပြုပြင်မွမ်းမံ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Clone
my: ပုံစံတူထပ်ပွားပါ

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
my: ဒေါင်အလိုက် Tab
