Mega Slider (MD Slider) (1.5.1) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: None
ro: Nimic

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Update
ro: Actualizare

en: Top
ro: Sus

en: Add
ro: Adaugă

en: Create
ro: Crează

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Clone
ro: Clonare

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Top left
ro: Stânga sus

en: Top right
ro: Dreapta sus

en: Bottom right
ro: Dreapta jos

en: Bottom left
ro: Stânga jos

en: About
ro: Despre

en: Top center
ro: Sus centru

en: Bottom center
ro: Jos centru

en: Alternative text
ro: Text alternativ

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ro: Numele descifrabil de calculator este deja utilizat. Acesta trebuie să fie unic.
