Mega Slider (MD Slider) (1.5.4) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Image
se: Govva

en: Save
se: Vurke

en: Update
se: Ođasmahte

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
