MD WordsCloud (1.0.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: About
eu: (r)i buruz

en: to:
eu: noiz arte:
