MD WordsCloud (1.0.3) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
fa: طبقه‌بندی

en: Vocabularies
fa: واژگان‌ها

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Installation
fa: نصب

en: About
fa: درباره

en: to:
fa: تا:
