MD WordsCloud (1.0.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
fr: Taxonomie

en: Vocabularies
fr: Vocabulaires

en: From:
fr: De:

en: About
fr: À propos

en: to:
fr: à :
