MD WordsCloud (1.0.3) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Vocabularies
hi: शब्दावलीया

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Installation
hi: स्थापना

en: About
hi: के बारे में
