MD WordsCloud (1.0.3) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ja: タクソノミー

en: Vocabularies
ja: ボキャブラリー

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト
