MD WordsCloud (1.0.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: From:
pl: Od:

en: Installation
pl: Instalacja

en: About
pl: O stronie

en: to:
pl: do:
