MD WordsCloud (1.0.3) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: From:
uk: Від:

en: Installation
uk: Встановлення

en: About
uk: Про модуль

en: to:
uk: до:

en: The number of tags to show in this block. Enter '0' to display all tags.
uk: Кількість теґів, показуваних в блоці. Для показу усіх тегів введіть 0.

en: Width:
uk: Ширина:

en: n
uk: н
