MD WordsCloud (1.0.4) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Requirements
cs: Požadavky

en: About
cs: Popis
