MD WordsCloud (1.0.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Configuration
gl: Configuración

en: About
gl: Información

en: to:
gl: a:
