MD WordsCloud (1.0.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Vocabularies
nl: Woordenlijsten

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Requirements
nl: Vereisten

en: From:
nl: Van:

en: Installation
nl: Installatie

en: About
nl: Over

en: to:
nl: tot en met:
