MD WordsCloud (1.0.4) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
pt: Taxonomia

en: Vocabularies
pt: Vocabulários

en: Configuration
pt: Configurações

en: Requirements
pt: Requisitos

en: From:
pt: De:

en: Installation
pt: Instalação

en: About
pt: Sobre

en: to:
pt: até:
