MD WordsCloud (1.0.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Vocabularies
oc: Vocabularis

en: Configuration
oc: Configuracion

en: From:
oc: De :

en: About
oc: A prepaus

en: to:
oc: à :
