MD WordsCloud (1.0.5) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Configuration
ca: Configuració

en: Requirements
ca: Requeriments

en: Installation
ca: Instal·lació

en: About
ca: Detalls

en: to:
ca: fins:
