MD WordsCloud (1.0.5) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
de: Taxonomie

en: Vocabularies
de: Vokabulare

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: From:
de: Von:

en: About
de: Über

en: to:
de: bis:

en: Width:
de: Breite:

en: Height:
de: Hervorheben:
