MD WordsCloud (1.0.5) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Configuration
et: Seadistus

en: About
et: Programmist

en: to:
et: kuni:
