MD WordsCloud (1.0.5) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Vocabularies
fi: Sanastot

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Installation
fi: Asennus

en: About
fi: Tietoja

en: to:
fi: päättyy:
