MD WordsCloud (1.0.5) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
hu: Taxonómia

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: From:
hu: Feladó:

en: Installation
hu: Telepítés

en: About
hu: Leírás

en: to:
hu: eddig:
