Material Design Bootstrap (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Version
fi: Versio

en: Not installed
fi: Asentamatta

en: Flag
fi: Lippu

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: Rating
fi: Arvio
