Material Design Bootstrap (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Version
hu: Verzió

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Flag
hu: Jelölő

en: Attach method
hu: Csatolás módja

en: Usage
hu: Használat

en: About
hu: Leírás

en: Rating
hu: Értékelés

en: JavaScript files
hu: JavaScript fájlok

en: CSS files
hu: CSS fájlok
