Material Design Bootstrap (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Version
lt: Versija

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Flag
lt: Pažymėti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: About
lt: Apie

en: Rating
lt: Reitingas
