Material Design Bootstrap (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Version
nl: Versie

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Flag
nl: Vlag

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: Rating
nl: Waardering

en: Directives
nl: Richtlijnen
