Material Design Bootstrap (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Version
pt: Versão

en: Not installed
pt: Não instalado

en: Flag
pt: Sinalizar

en: Attach method
pt: Anexar método

en: Usage
pt: Utilização

en: About
pt: Sobre

en: Rating
pt: Classificação
