Material Design Bootstrap (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Version
ru: Версия

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Flag
ru: Пометить флагом

en: Attach method
ru: Метод привязки

en: Usability
ru: Доступное

en: Usage
ru: Использование

en: About
ru: Информация

en: Rating
ru: Рейтинг
