Material Design Bootstrap (1.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Flag
sv: Flagga

en: Attach method
sv: Metod för bifogning

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: Rating
sv: Betyg
