Material Design Bootstrap (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Version
es: Versión

en: Not installed
es: No instalado

en: Flag
es: Bandera

en: Attach method
es: Método adjunto

en: Usability
es: Usabilidad

en: Usage
es: Uso

en: About
es: Acerca de

en: Rating
es: Votación
