Material Design Bootstrap (1.0.0-beta2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Version
eu: Bertsioa

en: Not installed
eu: Instalatu gabe

en: Flag
eu: Bandera

en: Usage
eu: Erabilera

en: About
eu: (r)i buruz
