Material Design Bootstrap (1.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Version
fa: نسخه

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Flag
fa: علامت

en: Usage
fa: کاربرد

en: About
fa: درباره
