Material Design Bootstrap (1.0.0-beta2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Version
gl: Versión

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Usage
gl: Uso

en: About
gl: Información

en: Rating
gl: Valoración
