Material Design Bootstrap (1.0.0-beta2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Version
lv: Versija

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: Rating
lv: Reitings
