Material Design Bootstrap (1.0.0-beta2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Version
pl: Wersja

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Flag
pl: Flaga

en: Attach method
pl: Metoda załączania

en: Usage
pl: Użycie

en: About
pl: O stronie

en: Rating
pl: Ocena

en: Library version
pl: Wersja biblioteki
