Material Design Bootstrap (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Flag
de: Kennzeichnung

en: Attach method
de: Methode zum Anfügen

en: Usability
de: Bedienbarkeit

en: Usage
de: Verwendung

en: About
de: Über

en: Rating
de: Bewertung

en: Directives
de: Richtlinien

en: CSS files
de: CSS Dateien

en: Dark mode
de: Dunkler Modus
