Material Design Bootstrap (1.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Version
he: גירסה

en: Not installed
he: לא מותקן

en: Usage
he: שימוש

en: About
he: אודות

en: Rating
he: דירוג
