Material Design Bootstrap (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Version
sk: Verzia

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: Rating
sk: Hodnotenie
