Material Design Bootstrap (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Version
th: รุ่น

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Usability
th: การใช้งาน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Rating
th: การจัดอันดับ
