Material Design Bootstrap (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Version
et: Versioon

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Flag
et: Lipp

en: About
et: Programmist

en: Rating
et: Hinnang
