Material Design Components (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Author
be: Аўтар

en: Help
be: Дапамога

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Select all rows in this table
be: Выбраць усе радкі з гэтай табліцы

en: Deselect all rows in this table
be: Адмяніце ўсе радкі ў гэтай табліцы

en: Not published
be: Не апублікаваны

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы

en: Drag to re-order
be: Перацягнуць для паўторнага заказу

en: (active tab)
be: (актыўны таб)

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
be: Перавызначы радкі вагі лічбамі замест перамяшчэння.

en: Show row weights
be: Паказаць вагу радка

en: Hide row weights
be: Схаваць вагу радка
