mDevel (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Other
ja: その他

en: PHP code to execute
ja: 実行する PHP コード

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
ja: 何かコードを入力してください。 <code>&lt;?php ?&gt;</code> タグは使わないでください。

en: Execute
ja: 実行

en: Execute PHP Code
ja: PHP コードの実行

en: Execute PHP code
ja: PHP コードの実行
