mDevel (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Other
oc: Autre

en: PHP code to execute
oc: Còde PHP a executar

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
oc: Entratz del code. Ne pas utilizar las balisas <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
oc: Executar

en: Execute PHP Code
oc: Executar del còde PHP

en: Execute some PHP code
oc: Executar del còde PHP

en: Execute PHP code
oc: Executar del còde PHP
