mDevel (8.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Other
pl: Inne

en: PHP code to execute
pl: Kod PHP, który zostanie wykonany

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
pl: Wprowadź jakiś kod. Nie używaj znaczników <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
pl: Wykonaj

en: Execute PHP Code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Execute some PHP code
pl: Wykonaj kod PHP

en: Execute PHP code
pl: Wykonaj kod PHP
