mDevel (8.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Other
uk: Інше

en: PHP code to execute
uk: PHP-код, який повинен бути виконаний

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
uk: Введіть необхідний код. Не використовуйте теґи <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
uk: Виконати

en: Execute PHP Code
uk: Виконати PHP-код

en: Execute some PHP code
uk: Виконати деякий PHP-код

en: Execute PHP code
uk: Виконання PHP-коду
