mDevel (8.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Other
pt: Outros

en: PHP code to execute
pt: Código PHP para executar

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
pt: Digite algum código. Não use tags <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
pt: Executar

en: Execute PHP Code
pt: Executar Código PHP

en: Execute some PHP code
pt: Executa um código PHP

en: Execute PHP code
pt: Executar código PHP
