mDevel (8.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Other
fi: Muu

en: PHP code to execute
fi: Suoritettava PHP koodi

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
fi: Syötä koodi. Älä käytä <code>&lt;?php ?&gt;</code> tageja.

en: Execute
fi: Suorita

en: Execute PHP Code
fi: Suorita PHP koodia

en: Execute some PHP code
fi: Syötä PHP koodi

en: Execute PHP code
fi: Suorita PHP koodia
