Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (35 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: Content
es: Contenido

en: Reset
es: Restablecer

en: None
es: Ninguno

en: Link
es: Enlace

en: Image
es: Imagen

en: Center
es: Centrado

en: Default
es: Por defecto

en: Background
es: Fondo

en: Top
es: Superior

en: Text
es: Texto

en: Options
es: Opciones

en: Bottom
es: Inferior

en: Success
es: Éxito

en: Warning
es: Advertencia

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Background color
es: Color de fondo

en: Text color
es: Color del texto

en: Right
es: Derecha

en: White
es: Blanco

en: Paragraph
es: Párrafo

en: Light
es: Fina

en: Primary
es: Primario

en: Secondary
es: Secundario

en: Live preview
es: Previsualización inmediata

en: Dark
es: Oscuro

en: Background opacity
es: Opacidad del fondo

en: Modal width
es: Ancho del modal

en: Modal height
es: Altura del modal

en: Muted
es: Silenciado

en: Remote video
es: Video remoto

en: Inline block
es: Bloque en linea

en: Column widths
es: Anchos de la columna

en: Choose the column widths for this layout.
es: Elija los anchos de columna para este diseño.
