Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Reset
gl: Reiniciar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Center
gl: Centrar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Top
gl: Superior

en: Text
gl: Texto

en: Options
gl: Opcións

en: Bottom
gl: Botón

en: Warning
gl: Alerta

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Right
gl: Dereita

en: Info
gl: Información

en: White
gl: Branco

en: Webform
gl: Formulario web

en: Paragraph
gl: Parágrafo

en: Primary
gl: Primario

en: Secondary
gl: Secundario

en: Live preview
gl: Vista previa

en: Dark
gl: Escuro

en: Auto resize
gl: Adaptación automática

en: Inline block
gl: Bloque en liña
