Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: None
gu: એકે નહિ

en: Link
gu: કડી

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Text
gu: લખાણ

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Bottom
gu: નીચે

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Right
gu: જમણે
