Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Endursetja

en: None
is: Engin

en: Link
is: Hlekkur

en: Image
is: Mynd

en: Center
is: Miðja

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Background
is: Bakgrunnur

en: Top
is: Toppur

en: Text
is: Texti

en: Options
is: Möguleikar

en: Warning
is: Viðvörun

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Text color
is: Litur á texta

en: Right
is: Hægri
