Mdrop Suite (1.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Body
ja: 本文

en: Content
ja: コンテンツ

en: Reset
ja: リセット

en: None
ja: なし

en: Link
ja: リンク

en: Image
ja: 画像

en: Center
ja: 中央

en: Default
ja: デフォルト

en: Background
ja: 背景

en: Top
ja: トップ

en: Text
ja: テキスト

en: Options
ja: オプション

en: Bottom
ja: ボトム

en: Warning
ja: 警告

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Id
ja: ID

en: Background color
ja: 背景色

en: Text color
ja: テキストの色

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Add new block
ja: ブロックを追加

en: Live preview
ja: ライブプレビュー

en: Modal width
ja: モーダルの幅

en: Modal height
ja: モーダルの高さ

en: Muted
ja: ミュート

en: Remote video
ja: 外部の動画

en: Inline block
ja: インラインブロック

en: Column widths
ja: カラム幅
